Dyspensa od udziału we Mszy świętej niedzielnej

Ks. Biskup Andrzej Czaja udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy niedzielnej do odwołania, co oznacza, że nieobecność na Mszy nie będzie grzechem. Dyspensą objętę sa wszystkie osoby przebywające na terenie diecezji Opolskiej.

Pamiętajmy, że ci, którzy z dyspensy skorzystają powinni w inny sposób uczcić niedzielę (np. przez dłuższą modlitwę, łączność ze wspólnotą Kościoła w czasie oglądania w TV czy słuchaniu w radio transmisji Mszy św. itp).

 

Godziny transmisji Mszy św.  w mediach można znaleźć klikając TUTAJ.

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Wacława w Krzanowicach, siedziba: 47-470 Krzanowice, ul. Kościelna 5.