Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22 - 29.01.2023

                                  

  1. Dzisiaj III Niedziela Zwykła obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.
  2. Do środy trwa Tydzień Modlitw o  Jedność Chrześcijan. 26.01 Dzień Islamu w Kościele Katolickim.
  3. W tym tygodniu nie będzie Mszy w Pietraszynie, ponieważ nikt nie zmówił.
  4. 02.02 Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to dzień patronalny osób konsekrowanych. Pamiętajmy w modlitwach o siostrach i braciach zakonnych.  Po wszystkich Mszach błogosławieństwo św. Błażeja, które ma nas chronić od chorób gardła.
  5. Po Mszy wieczornej 02.02 spotkanie dzieci I komunijnych i pierwsza przymiarka strojów komunijnych. Dzieci z rodzicami zaraz po przyjęciu błogosławieństwa św. Błażeja  udają się do salki na plebani, gdzie będzie czekać krawcowa.
  6. W tym tygodniu nie będzie Mszy szkolnych dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Medjugorie proszone są o wpłatę pierwszej raty w wysokości 600 zł. Są jeszcze wolne miejsca.
  8. Zmarł nasz były parafianin (obecnie zamieszkały w Essen) +Jerzy Sławik. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
  9. Wszystkim nauczycielom, dzieciom i udającym się na 2 tydzień ferii życzymy udanego, radosnego i bezpiecznego wypoczynku. Niech Jezus Was prowadzi!!!
  10. Prasa Katolicka: GN

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Wacława w Krzanowicach, siedziba: 47-470 Krzanowice, ul. Kościelna 5.