Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 - 20.06.2021

 

 1. Dzisiaj o 19.00 Czuwanie Fatimskie, na które serdecznie zapraszamy. Prosimy przynieść świeczki na procesję. Można je także nabyć na stoliczku w cenie 2 zł oraz okapnik 1 zł.
 2. Zapraszamy po każdej Mszy wieczornej na czerwcowe nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa.
 3. W czwartek na Mszy szkolnej młodzież, która przystąpiła w tym roku do bierzmowania otrzyma pamiątkowe krzyżyki.
 4. Po Mszy szkolnej zapraszamy do zakrystii chłopców i dziewczynki ( szczególnie dzieci I komunijne),  którzy chcą zostać Ministrantami i Mariankami. Będzie czekać na was słodka niespodzianka.
 5. W najbliższą sobotę nasz zasłużony, emerytowany  proboszcz ks. Wilhelm Schiwon obchodzi swoją 55 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy na wieczorną Mszę w jego intencji.
 6. Także w sobotę o 10.00 zbiórka wszystkim ministrantów i lektorów. Chcemy ustalić wakacyjną służbę, dlatego proszę wszystkich o obecność.
 7. Od soboty 26.06 wracamy z Mszami w sobotę i niedzielę wieczorem do kościoła św. Mikołaja. W każdej Mszy może uczestniczyć już 50% wiernych, a więc ½ świątyni może być zajęta. Osoby zaszczepione nie wliczają się do tej liczby. Zapraszamy i mobilizujemy do licznego udziału i ,,powrotu” do świątyni.
 8. Awaria pompy na cmentarzu została usunięta. Dziękujemy naszym ,,Wodociągom” oraz firmie ,,Elektrowskaz” za wypożyczenie koparki. Dziękujemy także p. Adamowi Gasilewskiemu i Szymonowi Homola za koszenie trawy wokół kościoła i plebanii oraz p. Romualdowi  Chory a wykoszenie ogrodu plebanijnego.
 9. Do 17.06 można jeszcze do garażu na plebanii przywozić makulaturę (książki i gazety). Pieniądze ze sprzedaży pójdą na misję w Mołdawii.
 10. 20 czerwca zapraszamy na pielgrzymkę do Gródczanek. Do udziału w sposób szczególny zachęcamy Marianki i Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz ich rodziny. Wyjście o 9.00 spod plebanii, Msza w kościele św. Krzyża ok. 12.00
 11. Od przyszłej niedzieli (20.06) nie będziemy już transmitować Mszy Świętej niedzielnej.
 12. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do koszyków na Wydział Teologiczny UO
 13. Prasa katolicka: GN

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Wacława w Krzanowicach, siedziba: 47-470 Krzanowice, ul. Kościelna 5.